Pole dance Topoľčany

V Topoľčanoch sme prvé fitness centrum, ktoré sa orientuje na hodiny Pole dancu. Nie je to len obyčajný tanec okolo tyče, ako si ešte veľa ľudí na Slovensku myslí. Kombinácia krásy, ohybnosti, sexuality, gymnastiky, baletu, fitnesu, Vás presvedčí o opaku.

Tento šport je tu už tisícky rokov, prevzali ho od Mallakhamba, ktorá využívala  vytrvalosť a silu na drevenej tyči, ktorá však mala väčší rozmer ako klasická pole dance tyč.
Je to obľúbený šport v mnohých krajinách a na Slovensku sa pomaly, ale isto stáva miláčikom športov, hlavne pre ženy. Každá žena sa chce cítiť žensky, sexy a na hodine pole dancu sa naučíte všetko, čo k tomu potrebujete :).  Mnohé z nás majú najlepšieho kamaráta (tyč) aj doma. Milí návštevníci pole dancu, upozorňujeme - tento šport je dobrá  droga.

 

Medzinárodné Pole Dance Federation, v súčasnej dobe vedie kampaň, ako sa dostať na Olympijské hry v roku 2016.

 

Je to cvičenie, ktoré tvaruje telo a dáva silu našim svalom a prospieva aj zdraviu. Vďaka správnym cvičením sa rozťahujú cievy, šľachy a ani si to neuvedomujeme a robíme prospešné cvičenie pre svoje zdravie. Je to tzv. psychoterapia pohybom.
Zvyšujeme sebavedomie a chudneme prirodzenou cestou.
Nie je dôležitá váha, vek ani forma. Všetci sme na jednej lodi a každý raz začína. Spolu posúvame svoje hranice až tam, ako si určíme. Práve toto nás spája a preto tento šport milujeme. Každá z nás prejde kurzom začiatočníka  a postupne sa rozdeľuje  na mierne pokročilého a  pokročilého.
Bude sa o Vás starať certifikovaná inštruktorka, ktorá Vám vytvorí priateľské, motivačné, príjemné a bezpečné prostredie.S POLE DANCEOM si zamiluješ svoje telo .