Zuzana Bugárová

K pohybu som mala vždy blízko, no cvičeniu a zdravému životnému štýlu som sa začala aktívne venovať až popri štúdiu na Univerzite, kedy som zistila, že pohyb je pre naše telo dôležitý, tak po fyzickej ako aj mentálnej stránke, a okrem dobrého pocitu po kvalitne odcvičenom tréningu môže priniesť aj iné výsledky, ako úbytok na váhe, celkové spevnenie tela a zlepšenie kondície. 

Zuzana Bugárová

V roku 2014 som získala certifikát Tréner vo fitness a kulturistike 1.stupňa, na základe ktorého som založila prvé ženské fitko v Topoľčanoch, kde som s klientkami aktívne cvičila a venovala sa individuálnym tréningom. Po čase som sa začala obzerať po niečom novom, zaujímavom a tak som v roku 2015 získala ďalší certifikát TRX GSTC, ktorý je určený pre trénerov skupinových lekcií v TRX. Toto cvičenie ma chytilo za srdce a tak som v roku 2017 absolvovala ďalší kurz TRX Sport Medicine L2. Pretože TRX je zaujímavé cvičenie, kde sa stále učíte niečo nové a exstuje nespočetné množstvo cvikov, tréning je vždy niečim zaujímavý a nudiť sa určite nebudete. 
 

Súčasnosť

  • Momentálne som sa materskej "dovolenke" a popri tomto plnom úväzku sa aktívne venujem svojim klientkam na skupinových hodinách TRX, ktoré cvičíme podľa aktuálneho rozvrhu vo fitness centre Vitalis.

  • Tréningy v pondelok a v stredu sú v čisto ženskom kolektíve, no na piatkovej hodine Vás radi uvidíme aj s manželom, bratom, či frajerom :)
     
    Teším sa na Vás :)
    Zuzka