FITNESS NOVINKY VITALIS

Novinky zo sveta športu, pohybu a zdravia.

Tejpovanie vo Vitalise

Tejpovanie vo Vitalise

Akcia 3,50 € tejpovanie (platí do odvolania)
Pôvodná cena 7 eur.
Tejpovanie je metóda, ktorá sa používa ako podporná liečba pri
akútnych alebo chronických problémoch pohybového aparátu.

Ozonizácia vo fitnesscentre VITALIS

Prístrojna princípe OZÓNU zabezpečuje nepretržité dezodoračné a dezinfekčné ošetrovanie všetkých cvičebných miestností nášho fitnesscentra VITALIS. Používanímprístroja sa podarilo úplne odstrániť nežiadúce pachy a pocit ťažkého vydýchaného vzduchu vystriedal čerstvý svieži vzduch.

Pole dance v Topoľčanoch

Pole dance v Topoľčanoch

V Topoľčanoch sme prvé fitness centrum, ktoré sa orientuje na hodiny Pole dancu. Nie je to len obyčajný tanec okolo tyče, ako si ešte veľa ľudí na Slovensku myslí. Kombinácia krásy, ohybnosti, sexuality, gymnastiky, baletu, fitnesu, Vás presvedčí o opaku.

Fínska sauna

Fínska sauna

Fínska sauna sa považuje za klasický typ sauny. Princíp fínskych suchých sáun spočíva vo výrobe suchej sauny s minimálnou vlhkosťou a teplotou 90 až 110 stupňov. Najväčším lákadlom pre zákazníkov je klasická fínska sauna. Zrejme aj preto, že sa jedná o osvedčený produkt s tradíciou stoviek rokov.

Hercules je tu – zmeraj si s ním sily

Hercules je tu – zmeraj si s ním sily

Hercules je multifunkčné stanovisko určené pre profesionálov i úplných začiatočníkov. Slúži k posilňovaniu celého tela. Stanovisko je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú odolné proti oderu a poškriabaniu – Hercules má ultrapevnú konštrukciu z profilov 80 x 80 mm a hrúbkou steny 3mm!!! – čo je na Slovensku raritou.